Hakkımızda

İzmir Toshiba Notebook Servisi

Çalışma hayatına başladığımız ilk günden (09.12.2005) bu güne, notebook teknik servisi olarak yüzlerce müşterimize hizmet verdik ve hizmet vermeye de devam ediyoruz.

Herbiri kendi sektöründe güçlü referans firma müşterilerimiz ve bireysel notebook kullanıcısı olan İzmir’li hemşehrilerimize firmamızın ana temellerinin başında gelen kalite ve güven anlayışını hiç kaybetmeden hizmetlerimize devam etmekteyiz.

Bugün olduğu gibi yarın da önem verdiğimiz değerlerimizi koruyarak sektörde sağlam temeller ile yer almaya devam edeceğimiz inancı ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten onur duyuyoruz.

ONARIMDA GARANTİ HİZMETİ

Toshiba notebooklarınızdaki parça değişimi ve arızaların giderilmesi garanti kapsamında yapılmaktadır. Parça değişim işlemleri 2 yıllık parça garantisi kapsamına dahil edilir. Yazılımsal işlemlerin garanti kapsamlarına alınması mümkün değildir.

Driver silinmeleri, virüs tehditleri gibi problemler kullanıcı kaynaklı olduğu için garanti söz konusu olmamaktadır. Sistem geri yükleme noktaları oluşturularak, ileriye dönük problemler için önlem alınmaktadır.

izmir toshiba servis destek hizmetleri
İrtibat : 0 232 441 52 58 (pbx)
Gsm : 0 507 540 70 70

Konuşmayı başlat
1
Merhaba. Nasıl yardımcı olabiliriz.
Call Now Button